Nieustannie rozwijając się
poszukujemy do naszego zespołu
ekspertów i pasjonatów IT

nowych talentów z zakresu architektury oprogramowania i DevOps, by realizować ambitne projekty informatyczne dla rynkowych liderów. 

Zobacz aktualne oferty pracy

Zespół
Zespół
Zespół

O nas

Jesteśmy polskim dostawcą oprogramowania na europejskie rynki. Zaufało nam dotąd ponad 13 500 firm, którym pomogliśmy zrewolucjonizować jakość zarządzania biznesem.

Dla klienta stajemy się wiarygodnym partnerem, a dla Ciebie – społecznością, w której świetnie się czujesz i pracujesz po swojemu, korzystając z nowoczesnych rozwiązań.

Aktualne oferty pracy. Dołącz do nas.

Analityk Biznesowo-Systemowy (MID)

  • Stanowisko: Analityk Biznesowo-Systemowy (MID)
  • Lokalizacja: Chorzów, woj. śląskie
  • Tryb pracy: stacjonarna/hybrydowa (hybryda w układzie max 3/2, czyli 3 dni w firmie, 2 dni zdalnie)

Specjalista pierwszej linii wsparcia (Junior)

  • Stanowisko: Specjalista pierwszej linii wsparcia (Junior)
  • Lokalizacja: Chorzów, woj. śląskie
  • Tryb pracy: stacjonarna

Inżynier DevOps (MID)

  • Stanowisko: Inżynier DevOps (MID)
  • Lokalizacja: Chorzów, woj. śląskie
  • Tryb pracy: stacjonarna/hybrydowa (hybryda w układzie max 3/2, czyli 3 dni w firmie, 2 dni zdalnie)

Jak dbamy o wyjątkowe środowisko pracy?

Pracownik w biurze
1

Budujemy partnerskie relacje

Chcemy, żebyś czuł się częścią naszej firmy od 1. dnia współpracy. Stawiamy na partnerskie, transparentne relacje zarówno wewnątrz zespołu, jak i z team liderami. Promujemy wartościowy feedback i doceniamy dojrzałą krytykę. Nie wahaj się podejść, porozmawiać i wyrazić swojego zdania.

Pracownik w biurze
2

Jesteśmy dla siebie wsparciem

W ProfiAuto software house wspieramy się i inspirujemy. Pracujemy dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Razem cieszymy się z sukcesów i wyciągamy wnioski z ewentualnych potknięć. Na każdym etapie realizacji projektu możesz liczyć na błyskawiczną pomoc naszego pionu IT.

Pracownik w biurze
3

Promujemy niezależność

Kładziemy silny nacisk na autonomię. Jesteśmy zespołem niezależnych ekspertów IT. Dlatego pozwalamy Ci pracować tak, jak lubisz – stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo, z wykorzystaniem samodzielnie wybranych narzędzi. To Ty decydujesz o środkach prowadzących do celu.

Serwerownia
4

Zależy nam na rozwoju

Chcemy rosnąć i zapewnić wzrost Tobie. Jesteśmy miejscem, w którym Twoje aspiracje spotykają się z ambitnymi wyzwaniami. Pracujemy nad rozmaitymi projektami, w różnych technologiach i dla wielu branż: od automotive po IT. Czekają na Ciebie szkolenia, targi, benefity i ekscytująca ścieżka kariery.

Spotkanie grupowe
5

Nie żyjemy tylko pracą

Dołączając do ProfiAuto software house weźmiesz udział w dużych, emocjonujących eventach firmowych, wydarzeniach sportowych i gamingowych oraz w akcjach charytatywnych. Szanujemy Twoją prywatność. Wspieramy Cię w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym i osobistym. 

Projekty, które zmieniły rzeczywistość biznesową